Buď kreatívny, buď originál

[Total: 0    Average: 0/5]

Už od nepamäti mám problém s topánkami, nakoľko mám na dámu veľkú nohu. Niekedy sa mi podarí nájsť topánky aj v dámskom oddelení, inokedy musím improvizovať s pánskou obuvou. Našťastie doba napreduje tak, že už niektoré veci sú skôr unisex.

Avšak, aj napriek tomu môžem snívať o bielych lodičkách na svadbu, či krásnych sandáloch na leto. Občas, vlastne dosť často, mi príde strašne ľúto, že nemôžem mať také alebo onaké krásne topánky, ktoré som zazrela vo výklade. No nenavyberám si. Teraz som natrafila na pánske (slip on) tenisky, ktoré boli rifľové. Darmo, denim nikdy nebude out. Chcela som si ich však skrášliť a s partnerom sme sa v poslednej dobe dali na kreatívne tvorenie, tak sme sa do toho pustili.

V prázdnej fľaštičke spreju sme zriedili savo s vodou, tenisky sme obviazali špagátom a na balkóne prestriekali. Len tak, kadejak. Slniečko už potom tvorilo samo (viď photo). No a poviem vám, v piatok večer sa ma pýtala kamarátka, kde som ich kúpila a jej reakcia bola: „To tam také majú? Ešte povedz,že boli lacné a mňa urve.“ Keď som jej povedala, že to bol náš handmade design, neverila, ale odhodlala sa, že si podobne vytvorí aj ona. No nič, byť originál je in stále.

Pred

Po

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
21 × 13 =