Malý kúsok neba

[Total: 1    Average: 4/5]

Sú zázraky veľké a malé. Tie ktoré sú poslané z neba, aby naplnili naše srdcia šťastím a dotkli sa našich životov láskou. Sú zázraky, pre ktoré by ste dali všetko, ktorým by ste dali všetko. Taký malý balík radosti a starosti.

Keď vám v živote nejde nič ľahko, ale naopak; vždy, keď sa vám niečo doďube a vy sa už len pousmejete, že „ako inak“; nedúfate. Nedúfate, že by to jednoducho mohlo byť inak. A ono to príde. Šok. Príde ten zázrak, lebo v srdci veríte, silno a úprimne.  No a veriť, imagesto robí zázraky.

Viem, že nie vždy je to jednoduché a ľahké. Niekedy je za tým omnoho viac a to ma mrzí. Ale asi si každý musí prejsť v živote aj niečim ťažkým, zložitým, aby vedel oceniť zázraky. Nám  v živote vyšiel len jeden, zatiaľ. Alebo proste každý má šťastie v niečom inom. Už to je niekoľko rokov, čo dobre viem, že nemôžeme mať všetko. Naozaj! Keď sme moc šťastní, život to okreše. Kde uberie, tam pridá. Kde chýba jedno, tam majú druhého viac. Na jednej strane zeme slnko zapadá, na druhej vychádza.

A tak to proste vyšlo. Šok.

V prvom rade si uvedomte, že nikdy nie je správny čas na nič. Vždy príde niečo, prečo by zajtra mohol byť lepší deň alebo pozajtra. Lepší na to, aby sme to urobili, aby sme niečo urobili. Nie. Existuje len dnes a čím skôr to všetci pochopíte, tým skôr budete viesť šťastnejší život. Lebo ako ste si mohli už všimnúť, život má náskok a človeka niekedy vráti o dva kroky späť, zastaví alebo príliš rýchlo potlačí dopredu. A príde to zase, šok. Dnes je proste dnes.

A tak proste prišiel náš “dnes” 🙂 A tak to proste vyšlo.

Plánovali sme to, plánovali sme správny čas. Potom prišlo slovo „teraz“ smiech, strach, obavy, radosť, očakávania a vyšlo to.

Bola to láska na prvý pocit, na prvý pohľad.Začali sme milovať. Milujeme ho úplne od začiatku. Ukradol nám dych, objal naše srdce. Začal náš spoločný život. Všetky myšlienky sa sústreďujú len na neho. Sľubujeme mu neprekonateľnú lásku. Dáme mu všetko, čo bude potrebovať. Sme vďační a požehnaní. Už teraz vieme, že jeho úsmev nám ukradne srdcia, že naplní naše roky láskou a smiechom. Každému nášmu dňu dáva a dá zmysel. Rozjasnil náš svet a ešte ho bude viac rozjasňovať. Bude to mágia v jeho očiach. Malý zázrak, ktorý sa priblížil k nášmu srdcu. Náš malý osobný kúsok neba. Tešíme sa. Tešíme sa každý jeden deň. <3

Category: Zo života
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
22 + 14 =