Ach, to teplo!

[Total: 1    Average: 5/5]

Posledné dni bolo tak horúco, že ste si mohli oblečenie zároveň močiť i sušiť a z chleba bol toast. Ešte som sa len narodil a už ma potrápili veľké horúčavy. Neznášam teplo. Toto mám zaiste po rodičoch. Ak som od apríla aspoň 50x nepočul „neznášam to teplo!“, tak ani raz. A práve toto sa stalo mojim prvým „neznášajúcim“. 

Vlastne nie, druhým. Prvá je čiapka. Je jedno či v lete alebo zime. Nech už je august alebo september.

Prečo? Nemôžem spať a neviem, čo si mam obliecť. V kočíku mi je teplo,

Všade, kde ma otočia svieti slnko. Babka je na prášky, ak som oblečený naľahko. Chýba mi vzduch. Ak aj zafúkalo, musel som mať čiapku. A o tom, že mi nasadili čiapku vedia  vždy aj všetci susedia a to máme 8 poschodí. Neznášam čiapku. Maminka je z tepla veľmi nervózna a unavená. Doslova a do písmena sa od nej nemôžem odlepiť. Na zadok sa mi lepí ešte aj plienka. O iných veciach radšej pomlčím. Nikdy by som nepomyslel, že budem taký šťastný, keď budem nahý. Už prichádza na mňa nervozita. Potím sa na miestach, o ktorých ešte ani neviem, že ich mám.  Ešte aj môj mojkáč v posteli sa spotil. Najlepší relax je vo vani, už len mlieko do ruky. Veru, furt by som teraz jedol a ako mám mať figúru do plaviek, keď už teraz sa mi plienky zarezávajú?  Aspoň som okúsil aj iné nápoje – vodu. Nič moc veru. Slnečné lúče ovplyvňujú aj moju pleť, vyzerám ako pubertiak. Aby toho nebolo málo, pooblizovala ma včera naša Eli. To už sa fakt môže jedno dieťa tešiť na večer a kúpanie. Ach, neznášam to teplo. Však aj z vajec, čo sme nedávno kúpili už môžu byť kuriatka.

Uff, začalo pršať. Myslím, že dnes sa konečne vyspíme :))

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
12 ⁄ 6 =