Čo tu nájdete

Na jeseň v roku 2015 sme sa rozhodli založiť blog. Len tak. Pre seba. Nikto o tom nevedel. Písali sme, čo sme chceli a postupne sme ho napĺňali.

Prečo sme sa rozhodli založiť blog? Pretože sme mali už vtedy plnú hlavu nápadov, nevypovedaných slov. Chceli sme sa podeliť s receptami, s recenziami. Chceli sme, aby si ten perfektný film, čo sme nedávno pozerali, pozreli aj naši priatelia. Aby im cestu v aute spríjemňovala hudba, ktorá dodávala energiu nám. Chceli sme sa podeliť s ostatnými. Prečo teda nebol verejný? Lebo sme si mysleli, že to nikoho nebude zaujímať. Potom sme si však uvedomili, že ako sa máme podeliť s ľuďmi, keď o tom ani nevedia, hoci návštevnosť tam bola. Len naši priatelia, rodina a známi o tom nevedeli.

A tak sme ho jedného dňa zverejnili a spustilo sa to ako lavína. Dodnes tam chodia a nás to teší. Sme vďační za každé jedno kliknutie, prečítanie článku a pochvalu. Ak tento blog vyčarí úsmev na tvári, čo len jednému človeku, bude to pre nás znamenie, že jeho realizácia mala a má zmysel 🙂

Takže čo tu nájdete?

  • Rôzne recepty, hlavne jednoduché a lacné. Pretože neradí trávime pol dňa len uvarením polievky, kde miniete štvrtinu výplaty. Navyše uprednostňujeme zdravú stravu a bezlepkové recepty.
  • Tipy na výlety. Myslíme si, že preto, aby ste si urobili krásnu fotku na net, nemusíte chodiť za hranice Slovenska. Však aj tu máme veľa krás. Samorejme, nie len Slovensko.
  • Postrehy zo života. Sklamania i potešenia z okolia, s ktorými sa veľa ľudí stotožňuje.
  • Motiváciu – na pozitívne myslenie, vnútornú silu, nevzdávanie sa
  • Výrobky, zaujímavosti
  • Tipy a triky v oblasti zdravia, krásy – kedy nemusíte hneď bežať do lekárne.