A je to tu. Koniec leta, prázdnin – jeseň

[Total: 0    Average: 0/5]

Poviem Vám, užívali sme si posledné mesiace naplno. Vyhýbali sme sa slnku v bytovke, chladili sa v bazéne, dieťa povyjedalo dedovi zo záhrady (aj susedom), čo sa dalo. Pes schudol, mamina s tatinom nachytali déčko, nasávali radosti a oddýchli si.

Leto je fuč.

Dnes si už ani nepamätám nejakú dovolenku. Dnes je už september a ja mám pocit, že konečne vydýchneme. Povinnosti z posledných dní, nahrádzajú radosti bežných nudných dní.  Tak pre ujasnenie. Naša najlepšia priateľka bude mať svadbu o pár dní, robili sme menovky, pozvánky. Lietali sme Liptov- Orava- dolniaky. Pán manžel robota, ja som začala chodiť na jazykovku a dieťa začalo utekať, lietať, bľabotať. A mnoho ďalších povinností. Vo voľnom čase sme žili a zaiste nám odpustíte, že sme zabudli na blog. Ale to sa zmení, sľubujeme.

Prvou zmenou, novinkou a zároveň radosťou je naša nová spolupráca s Benu lekárňou.  Táto ponuka nás veľmi potešila. Sme za prírodu, ale ak máme siahnuť po liekoch, vitamínoch či krémoch alebo výživových doplnkoch, tak práve tu chodíme radi (do kamennej predajne, ktorá je otvorená u nás do 20:00 hod. čo je úplne najviac super, ale nie len preto). V poslednej dobe aj naše o-nline nákupy boli len odtiaľto.  O tom vás však, milí priatelia, nechcem prehovárať.  Postupne vám však chcem predstaviť naše „must have“ produkty, ktoré som si sama dobrovoľne vybrala, pretože som ich chcela vyskúšať a následne odporúčiť.

A tak som študovala, hľadala a objednala. Objednávka prišla na druhý deň. Wau. Ďalšie plus. My ideme testovať, užívať ešte teplé dni, zbierať nové zážitky . Spolu. Užívajte si život.

Do skorého čítania 🙂

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
16 + 1 =