O nás

 

1pSme dve trúby, ako nás nazýva blízke okolie. Sme dvaja najlepší kamaráti, spriaznené duše, partneri, ktorí sa milujú a zdieľajú spolu dobré i zlé veci. Milujeme prírodu, dlhé prechádzky, knihy, písanie, fotenie, dobré jedlo, zábavu a nášho psa. Radšej sa smejeme, vymýšľame koniny ako riešime hlúposti.


Sme dvaja mladí ľudia, ktorí si povedali, že dnes je ten správny deň. Ktorí sa rozhodli a zrealizovali, ktorí spolu dokážu do noci komunikovať, piecť koláč, napchať sa do vane, pomaľovať stenu a doniesť domov psa.

Dvaja, ktorí majú zdravie, rodinu a lásku na prvom mieste. Ktorí radšej idú do lesa ako do krčmy, ktorí pomáhajú starším a najradšej by zachránili celý svet. Myslíme si, že základom všetkého je pozitívne myslenie a že všetko má nejakú podstatu.

Berieme život ako super zážitok. Pomáhame si a pomáhame okoliu. Myslíme si, že človek by mal robiť to, čo chce. Že najväčšiu silu má v sebe. Preto sa riadime krédom, že ak chceš niečo zmeniť, tak to zmeň. Ak chceš ostať celý deň v posteli, tak ostaň. Nechceš ísť von, nechoď. Rob tak, aby si bol šťastný. Možno sa to pokazí, možno veľa veci nebude, možno zajtra bude pekný deň, ale dnes je dnes. Nech sa deje čokoľvek, musíme žiť. Máme toľko možnosti.